Sākt

Pretgripas kolekcija

Uz sākumu / Galereja /

W3.CSS background-color

Prezidenta kolekcija

Pretgripas kolekcija

Pretgripas kolekcija/Pretgripas izlase

Pretgripas kolekcija veidota no īpaši izvēlētām dārza un meža ogām, kas izceļas ar ārstnieciskām un organismu stiprinošām īpašībām, kā arī ievārījumi papildināti ar ārstniecības augiem, kas pastiprina ievārījuma pozitīvo iedarbību uz organismu.

Kolekcijā ietilpst Melnais balzams- izcila tumšo meža un dārza ogu kombinācija, kas papildināta ar ārstniecisko augu izlasi, Sarkanais balzams- organismu spēcinošu sarkano meža un dārza ogu buķete,  kā arī klasisks ārstniecisks gardums- upenes, kas papildinātas ar ārstniecības augiem.

Seko arī

Pretgripas kolekcija

Pretgripas izlase

veidota no īpaši izvēlētām dārza un meža ogām, kas izceļas ar ārstnieciskām un organismu stiprinošām īpašībām, kā arī ievārījumi papildināti ar ārstniecības augiem, kas pastiprina ievārījuma pozitīvo iedarbību uz organismu.

Izlasē ietilpst vai nu Melnais balzams- izcila tumšo meža un dārza ogu kombinācija, kas papildināta ar ārstniecisko augu izlasi vai Sarkanais balzams- organismu spēcinošu sarkano meža un dārza ogu buķete,  kā arī klasisks ārstniecisks gardums- upenes, kas papildinātas ar ārstniecības augiem.

Seko arī

Powered by webone.lv