Sākt

Krāsainie- divkārtu

Uz sākumu / Kontakti /

W3.CSS background-color

Krāsainie divkārtu

Krāsainie- divkārtua

Svētku priekam

Veselīgs un dabisks ievārījums ar samazinātu cukura daudzumu, kas pagatavots no jāņogām, brūklenēm, plūmēm, ērkšķogām un  āboliem.  Ievārījuma pagatavošanā izmantotas divas dažādas ievārījuma receptes, kas iepildītas vienā burciņā, veido kontrastējošas krāsas dekoratīvus slāņus. Lielisks deserta ievārījums- ar pankūkām, saldējumu. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, pagatavots no 55 g uz 100 g

Seko arī

Krāsainie- divkārtu

Mīlestības varavīksne

Veselīgs un dabisks ievārījums ar samazinātu cukura daudzumu, kas pagatavots no jāņogām, zemenēm, avenēm, plūmēm, cidonijām un āboliem.  Ievārījuma pagatavošanā izmantotas divas dažādas ievārījuma receptes, kas iepildītas vienā burciņā, veido kontrastējošas krāsas dekoratīvus slāņus. Šis ievārījums būs  ideāla piedeva desertiem. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, pagatavots no 55 g ogu uz 100g

Seko arī

Krāsainie- divkārtu

Ziemas varavīksne

Veselīgs un dabisks ievārījums ar samazinātu cukura daudzumu, kas pagatavots no sarkanajiem pīlādžiem, plūmēm, cidonijām un āboliem.  Ievārījuma pagatavošanā izmantotas divas dažādas ievārījuma receptes, kas iepildītas vienā burciņā, veido kontrastējošas krāsas dekoratīvus slāņus. Izcili aromātisks un niansēts ievārījums, lielisks desertos un kūkās, kā arī kā piedeva pie saldajiem ēdieniem. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā. Pieejama arī ievārījuma variācija ar brūklenēm, jāņogām, āboliem un ērkšķogām.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, pagatavots no 60 g ogu uz 100 g

Seko arī

Krāsainie- divkārtu

Treju krāsu varavīksne

Veselīgs un dabisks ievārījums ar samazinātu cukura daudzumu, kas pagatavots no dzeltenajām jāņogām,upenēm, brūklenēm, avenēm, plūmēm  un āboliem.  Ievārījuma pagatavošanā izmantotas divas dažādas ievārījuma receptes, kas iepildītas vienā burciņā, veido kontrastējošas krāsas dekoratīvus slāņus. Ideāli noder kā piedeva pie desertiem, kūkām. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā. Pieejama arī ievārījuma variācija ar brūklenēm, jāņogām, āboliem un ērkšķogām.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, pagatavots no 55 g ogu uz 100 g

Seko arī

Krāsainie- divkārtu

Medību varavīksne

Veselīgs un dabisks ievārījums ar samazinātu cukura daudzumu, kas pagatavots no jāņogām, upenēm, dzērvenēm, ērkšķogām, plūmēm un āboliem.  Ievārījuma pagatavošanā izmantotas divas dažādas ievārījuma receptes, kas iepildītas vienā burciņā, veido kontrastējošas krāsas dekoratīvus slāņus. Stipras saldskābas garšas ievārījums lieliski noder desertos. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā. Pieejama arī ievārījuma variācija ar brūklenēm, jāņogām, āboliem un ērkšķogām.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, pagatavots no 65 g uz 100 g

Seko arī

Krāsainie-divkārtu

Svētku rītam

Veselīgs un dabisks ievārījums ar samazinātu cukura daudzumu, kas pagatavots no jāņogām, upenes, dzērvenes un āboliem.  Ievārījuma pagatavošanā izmantotas divas dažādas ievārījuma receptes, kas iepildītas vienā burciņā, veido kontrastējošas krāsas dekoratīvus slāņus. Šo ievārījumu var izmantot pie pankūkām, saldējuma, konditorejā.  Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā. Pieejama arī ievārījuma variācija ar brūklenēm, jāņogām, āboliem un ērkšķogām.

Izlasē  ietilpst Atjaunošanās balzams- izcila meža ogu kombinācija, kas papildināta ar ārstniecisko augu izlasi, kā arī klasisks ārstniecisks gardums- mellenes ar cidoniju un pīlādžu sīrupu.Tilpums 250 ml, neto masa 310 g, pagatavots no 55 g uz 100 g. Pieejams tikai uz pasūtījumu.

Seko arī

Krāsainie-divkārtu

Sārtie mākoņi

Veselīgs un dabisks ievārījums ar samazinātu cukura daudzumu, kas pagatavots no zemenēm, plūmēm,  āboliem.  Ievārījuma pagatavošanā izmantotas divas dažādas ievārījuma receptes, kas iepildītas vienā burciņā, veido kontrastējošas krāsas dekoratīvus slāņus. Maigi salds deserta ievārījums. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā. Pieejama arī ievārījuma variācija ar brūklenēm, jāņogām, āboliem un ērkšķogām.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, pagatavots no 55 g ogu uz 100 g

Seko arī

Krāsainie-divkārtu

Raibais kaķis

Veselīgs un dabisks ievārījums ar samazinātu cukura daudzumu, kas pagatavots no plūmēm,  āboliem un sarkanajiem pīlādžiem. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas divas dažādas ievārījuma receptes, kas iepildītas vienā burciņā, veido kontrastējošas krāsas dekoratīvus slāņus. Maigi saldskābs deserta ievārījums.  Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā. Pieejama arī ievārījuma variācija ar brūklenēm, jāņogām, āboliem un ērkšķogām.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, pagatavots no 55 g ogu uz 100 g

Seko arī

Krāsainie-divkārtu

Sārtie dzintariņi

Veselīgs un dabisks ievārījums ar samazinātu cukura daudzumu, kas pagatavots no jāņogām, plūmēm un āboliem.  Ievārījuma pagatavošanā izmantotas divas dažādas ievārījuma receptes, kas iepildītas vienā burciņā, veido kontrastējošas krāsas dekoratīvus slāņus. Lielisks saldskābas garšas ievārījums desertiem un kūkām. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā. Pieejama arī ievārījuma variācija ar brūklenēm, jāņogām, āboliem un ērkšķogām.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, pagatavots no 52 g ogu uz 100 g

Seko arī

Krāsainie-divkārtu

Saldā varavīksne

Veselīgs un dabisks ievārījums ar samazinātu cukura daudzumu, kas pagatavots no mellenēm, avenēm, upenēm, plūmēm un āboliem. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas divas dažādas ievārījuma receptes, kas iepildītas vienā burciņā, veido kontrastējošas krāsas dekoratīvus slāņus. Ievārījumam piemīt patīkams, maigs saldums, tas būs lieliska piedeva pankūkām, saldējumam, kūkām. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, pagatavots no 55 g uz 100 g

Seko arī

Powered by webone.lv