Sākt

Eksluzīvie

Uz sākumu / Kontati /

W3.CSS background-color

Ekskluzūvie

Eksluzīvie

Priežu pumpuru ievārījums

Veselīgs un dabisks ievārījums, kas pagatavots no priežu pumpuriem un cidoniju sīrupa. Priežu pumpuru ievārījums satur pašu labāko, ko var dot Latvijā piejūras teritorijā augušu priežu pumpuri – vitamīnus, minerālvielas, ēteriskās eļļas. Tas būs ne tikai lielisks līdzeklis, ja piemeklējis klepus, bet arī fantastisks medains gardums- ar īstu priežu smaržu un aromātu. Var našķoties tāpat, lietot pie tējas, pankūkām vai citos desertos. Visa Latvija vienā burciņā- uzdāvini to sev vai saviem draugiem! Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto masa 310 g, pagatavots no 50 g pumpuru uz 100 g

Seko arī

Eksluzīvie

Dīva

Veselīgs un dabisks ievārījums ar fruktozi, kas pagatavots no mellenēm, brūklenēm un pīlādžiem. Ievārījums ar patīkamu, viegli saldskābu  garšu. Ievārījumu var izmantot pie tējas, dažādiem desertiem. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, kas īpaši ieteicamas diabēta slimniekiem, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, pagatavots no 55 g ogu 100 g

Seko arī

Eksluzīvie

Dzelteno aveņu ievārījums

Veselīgs un dabisks ievārījums, kas pagatavots no saldākajām un gardākajām dārza ogām- dzeltenajām avenēm. Ievārījums ar patīkamu, viegli saldu, medainu garšu, lielisks papildinājums jogurtam, var izmantot ar pankūkām, saldējumu un našķoties arī tāpat – ar karoti no burciņas . Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas dārza ogas un augļi, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, pagatavots no 55 g ogu uz 100 g

Seko arī

Eksluzīvie

Kazeņu ievārījums

Veselīgs un dabisks ievārījums, kas pagatavots no smaržas un garšas bagātajām kazenēm.  Tas ir lieliska piedeva pie desertiem, to var izmantot konditorejā. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, pagatavots no 52 g ogu uz 100 g

Seko arī

Eksluzīvie

Mežrozīšu augļu ievārījums

Veselīgs un dabisks ievārījums, kas pagatavots no mežrozīšu augļiem un cidoniju sīrupa.  Ievārījums ir īpaši veselīgs, jo satur ļoti daudz C vitamīna, kā arī citas organismu stiprinošas un atjaunojošas vielas. Šo ievārījumu var izmantot desertos, cepumu un kūku pagatavošanā.  Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, pagatavots no 50 g ogu uz 100 g

Seko arī

Eksluzīvie

Vilkābeļu augļu ievārījums

Veselīgs un dabisks ievārījums ar samazinātu cukura daudzumu, kas pagatavots no veseliem vilkābeļu augļiem un cidoniju sīrupa. Vilkābeles kombinācijā ar cidoniju sīrupu veido īpaši veselīgu un dekoratīvu ievārījumu, ko var izmantot pie tējas, jogurta, konditorejā- kūku un desertu dekorēšanai.  Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža ogas un augļi, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, pagatavots no 60 g ogu uz 100 g

Seko arī

Eksluzīvie

Lāceņu ievārījums

Veselīgs un dabisks ievārījums, kas pagatavots no lācenēm, kas lasītas Valkas apkaimes purvājos. Ievārījums ir īpaši aromātisks un izsmalcināts. Ievārījums ir salds, lieliski sader ar saldējumu, gardām pankūkām, sieru un to var izēst arī vienu pašu Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, pagatavots no 50 g ogu uz 100 g

Seko arī

Eksluzīvie

Meža zemeņu ievārījums

Ārstniecisks un dabisks ievārījums, kas pagatavots no meža zemenēm, kas lasītas Jaunpils apkaimes tīrajos mežos. Ievārījums ir īpaši aromātisks un izsmalcināts. Ievārījums ir salds, lieliski sader ar saldējumu, gardām pankūkām un to var izēst arī vienu pašu Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, pagatavots no 50 g ogu uz 100 g

Seko arī

Eksluzīvie

Sarkano pīlādžu ievārījums

Ārstniecisks un dabisks ievārījums, kas pagatavots no sarkanajiem dārza pīlādžiem, kas iegūti krustojot pīlādžus ar aronijām, tādējādi iegūstot abu šo ogu vērtīgās īpašības. Ievārījums ir īpaši veselīgs, jo satur ļoti daudz C vitamīna, kā arī citas organismu stiprinošas un atjaunojošas vielas. Ievārījums ir patīkami salds ar jūtamu pīlādžiem raksturīgo rūgteno noti. Šo ievārījumu var izmantot dažādos desertos, saldajos ēdienos,  tas izcili garšos ar saldējumu. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, pagatavots no 60 g ogu uz 100 g

Seko arī

Powered by webone.lv