Sākt

Ar garšvielām

Uz sākumu / Kontakti /

W3.CSS background-color

Prezidenta kolekcija

Ar garšvielām

Karstie Ziemassvētki

Ārstniecisks un dabisks ievārījums ar samazinātu cukura daudzumu, kas pagatavots no ērkšķogām, cidonijām, āboliem un plūmēm, papildināts ar karstvīna garšvielu, smaržīgajiem pipariem un krustnagliņām- ienesīs Ziemassvētku noskaņo ikvienā mājā.   Garšvielas lieliski papildina ievārījuma izteikto garšu, tādēļ ievārījumu var izmantot gan ar sieru, gan dažādiem desertiem.  Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, gatavots no 58 g ogu uz 100 g

Seko arī

Ar garšvielām

Ķepaiņa brokastise

Ārstniecisks un dabisks ievārījums, kas pagatavots no brūklenēm, papildināts ar garšvielām- krustnagliņām un smaržīgo pipariem. Klasisks spēcīgas garšas ievārījums ar jūtamu brūklenēm raksturīgo rūgteno noti, tāpēc šis ievārījums būs lieliska piedeva pie gaļas ēdieniem. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža ogas un Latvijas dārzos auguši āboli, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu sastāvu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, gatavots no 65 g ogu uz 100 g

Seko arī

Ar garšvielām

Siera našķis

Ārstniecisks un dabisks ievārījums ar samazinātu cukura daudzumu, kas pagatavots no dzeltenajiem auļiem un ogām-  plūmēm, ērkšķogām un āboliem, kā arī pīlādžiem, kopā veidojot izcilu, neaizmirstamu saldskābu garšas un smaržas buķeti.  Papildināts ar garšvielām- oregano, ķimenēm, pipariem, tās būs lielisks papildinājums pie siera ēdieniem. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas dārza ogas un augļi, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, gatavots no 60 g ogu uz 100 g

Seko arī

Ar garšvielām

Draiskule

Ārstniecisks un dabisks ievārījums ar samazinātu cukura daudzumu, kas pagatavots no lieliskas dārza un meža ogu kombinācijas- pīlādžiem, brūklenēm, āboliem un jāņogām, un papildināts ar aromātisko vaniļu un kardamonu. Ievārījums ar patīkamu, saldu  garšu, piemērots gan tradicionāli pie pankūkām, gan pie maigiem sieriem. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, gatavots no 55 g ogu uz 100 g

Seko arī

Ar garšvielām

Klasika

Ārstniecisks un dabisks ievārījums, kas pagatavots no brūklenēm un āboliem, papildināts ar garšvielām- krustnagliņām un smaržīgo pipariem. Klasisks saldskābs ievārījums ar jūtamu brūklenēm raksturīgo rūgteno noti. Lielisks papildinājums gan saldajiem ēdieniem, gan arī pie gaļas un siera. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža ogas un Latvijas dārzos auguši āboli, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu sastāvu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, gatavots no 62 g ogu uz 100 g

Seko arī

Ar garšvielām

Melnā pantēra

Ārstniecisks un dabisks ievārījums ar samazinātu cukura daudzumu, kas pagatavots no mellenēm, kazenēm  un upenēm, un papildināts ar ārstniecisko kaķumētru un aromātisko vaniļu. Ievārījums ar patīkamu, viegli saldskābu  garšu, lielisks ar pankūkām, pie tējas, ar jogurtu. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, gatavots no 55 g ogu uz 100 g

Seko arī

Ar garšvielām

Medību nakts

Ārstniecisks un dabisks ievārījums ar samazinātu cukura daudzumu, kas pagatavots no brūklenēm, plūmēm un upenēm, papildināts ar spēcīgām garšvielām- pipariem, kadiķogām, muskatriekstu.  Šo ievārījumu ieteicams izmantot pie gaļas ēdieniem vai asiem sieriem. Ievārījums ar izteiktu, spēcīgu garšu. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas dārza ogas un augļi, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, gatavots no 65 g ogu uz 100 g

Seko arī

Ar garšvielām

Austrumu pikantā

Ārstniecisks un dabisks ievārījums ar samazinātu cukura daudzumu, kas pagatavots no brūklenēm, jāņogām un plūmēm, papildināts ar austrumiem raksturīgajām garšvielām- pipariem, ingveru, krustnagliņām, muskatriekstu, oregano un koriandru.  Garšvielas lieliski papildina ievārījuma izteikto garšu ar austrumiem raksturīgo pikanto noti.  Ievārījums būs lielisks papildinājums gaļas un siera ēdieniem, gardēži un eksperimentētāji šo ievārījumu var izmantot arī desertu gatavošanā. Ievārījuma pagatavošanā izmantotas Latvijā augušas meža un dārza ogas, vārīšanā izmantota tehnoloģija, kas nemazina vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu daudzumu ievārījumā.

Tilpums 250 ml, neto svars 310 g, gatavots no 65 g ogu uz 100 g

Seko arī

Powered by webone.lv